Wszystkie nasze szczenięta posiadają udokumentowane pochodzenie. Maluchy odchowywane są w warunkach domowych, w stałym kontakcie z człowiekiem. Do nowych domów trafiają z pełną dokumentacją miotu, wyprawką oraz informacjami dotyczącymi wychowania, żywienia i pielęgnacji.

Pragniemy, aby nasze szczenięta trafiły do pełnych miłości domów, do właścicieli świadomych swej decyzji o zakupie psa. Zakup szczenięcia z rodowodem nie zobowiązuje do wystawiania, a jest przede wszystkim gwarancją zakupu psa rasowego, po wyselekcjonowanych rodzicach o cechach typowych dla rasy. Więcej o naszych szczeniętach w dziale: "Zakup szczenięcia"

W razie jakichkolwiek pytań, służymy naszym doświadczeniem.

 

 

* Aktualne mioty * Poprzednie mioty * Zanim kupisz Goldena * Kupno szczenięcia od nas *

 

 

 

Pięknie odchowane maluchy w zaprzyjaźnionych hodowlach, po naszych psach wypatrują nowych rodzin. Wszystkie szczenięta odchowane w domowych warunkach, otoczone miłością i ogromem bodźców celem socjalizacji na najwyższym poziomie. Maluchy zaszczepione i odrobaczone stosownie do wieku, z pełną dokumentacją Związku Kynologicznego w Polsce.
Osoby zainteresowane maluchem proszę o kontakt ze mną!

 

 

 

 

ZŁOTY PIESEK o imieniu BAS, ur. 06 maja 2022r.
Bardzo towarzyski, chętny do pracy z człowiekiem i dość aktywny psiak po naszej Shaście (Anglia) i Gustawie (Estonia). Piesek rokuje wystawowo. Maluch z kompletem szczepień (także wścieklizna, więc może wyruszyć również za granicę) jest gotowy do odbioru w Świeciu (woj. kujawsko-pomorskie).

Oboje rodzice przebadani w kierunku dysplazji stawów biodrowych i łokciowych oraz genetycznie wolni od chorób oczu.

Ojciec: Ch.Pl., Mł.Ch.Pl. I'm Terra Antyda Happy Dancer (Estonia)
Matka: Gaytonwood Mamma Mia (Anglia)
Rodowód >

 

 

 

 

 

BISZKOPTOWA SUCZKA o imieniu ANGIE, ur. 27 maja 2022r.
Bystra, bardzo przyjazna suczka, rokująca wystawowo. Dwukrotnie zaszczepiona, gotowa do odbioru w domowej hodowli niedaleko Poznania.

Oboje rodzice przebadani w kierunku dysplazji stawów biodrowych i łokciowych oraz genetycznie wolni od chorób oczu.

Ojciec: Ch.Pl., Mł.Ch.Pl. I'm Terra Antyda Happy Dancer (Estonia)
Matka: RIANA Smocza Dolina
Rodowód >

 

 

 

 

KREMOWY I ZŁOTY PIESEK, ur. 15 czerwca 2022r.
Dwa wolne pieski - kremowy i złoty, czekają na nowych właścicieli, w domowej, zaprzyjaźnionej hodowli pod Poznaniem o wieloletnim doświadczeniu, prowadzonej przez lekarzy weterynarii. Maluchy będą mogły wyjechać do nowych domów od 6 sierpnia, zaszczepione i odrobaczone stosownie do wieku.

Oboje rodzice przebadani w kierunku dysplazji stawów biodrowych i łokciowych oraz genetycznie/klinicznie wolni od chorób oczu.

Ojciec: Ch.Pl., Mł.Ch.Pl. I'm Terra Antyda Happy Dancer (Estonia)
Matka: Cassi Adekatos Poland FCI
Rodowód >

 

 

 

Projekt i wykonanie: Webkreacje.pl.     Minimalna rozdzielczość: 1024x768.     © 2003-2010 Wszelkie prawa zastrzeżone!