Wszystkie nasze szczenięta posiadają udokumentowane pochodzenie. Maluchy odchowywane są w warunkach domowych, w stałym kontakcie z człowiekiem. Do nowych domów trafiają z pełną dokumentacją miotu, wyprawką oraz informacjami dotyczącymi wychowania, żywienia i pielęgnacji.

Pragniemy, aby nasze szczenięta trafiły do pełnych miłości domów, do właścicieli świadomych swej decyzji o zakupie psa. Zakup szczenięcia z rodowodem nie zobowiązuje do wystawiania, a jest przede wszystkim gwarancją zakupu psa rasowego, po wyselekcjonowanych rodzicach o cechach typowych dla rasy. Więcej o naszych szczeniętach w dziale: "Zakup szczenięcia"

W razie jakichkolwiek pytań, służymy naszym doświadczeniem.

 

 

* Aktualne mioty * Poprzednie mioty * Zanim kupisz Goldena * Kupno szczenięcia od nas *

 

 

 

W połowie kwietnia urodzą się maluchy po naszym Leonie w zaprzyjaźnionej hodowli pod Poznaniem. Maluchy ze sprawdzonego, powtórzonego skojarzenia, odchowane w domowych warunkach, będą do odbioru po szczepieniu i odrobaczeniach z początkiem czerwca 2020. Spodziewamy się szczeniąt od kremowych po złote!
Ruszyły rezerwacje! Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Mł.Ch.Pl., Ch.Pl.
Deltamore Manolito by Gaytonwood

HD-A, ED 0/0
prcd_PRA, gr_PRA1, gr_PRA2 - wolny

 

 

DAKARA Sen Wiktorii

HD A, ED 0/0, gr_PRA1, gr_PRA2 - wolna

 

 

Rodowód szczeniąt >>>

 

 

 

Z początkiem czerwca planujemy maluchy po naszym Gustawie u naszych przyjaciół pod Poznaniem. Aria - mam maluchów jest psem kynoterapeutą, na co dzień pracuje w dogoterapii. Spodziewamy się szczeniąt głównie złotych. Maluchy odchowane w domowych warunkach, będą do odbioru po szczepieniu i odrobaczeniach z końcem lipca 2020.
Ruszyły rezerwacje! Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Mł.Ch.Pl., Ch.Pl.
I'm Terra Antyda Happy Dancer

HD-A, ED 0/0
prcd_PRA, gr_PRA1, gr_PRA2 - wolny, ICT - wolny

 

 

 

Jamaica Sen Wiktorii

HD A, ED 0/0,
oczy - wolne od chorób dziedzicznych

 

 

Rodowód szczeniąt >>>

 

 

 

Projekt i wykonanie: Webkreacje.pl.     Minimalna rozdzielczość: 1024x768.     © 2003-2010 Wszelkie prawa zastrzeżone!