Wszystkie nasze szczenięta posiadają udokumentowane pochodzenie. Maluchy odchowywane są w warunkach domowych, w stałym kontakcie z człowiekiem. Do nowych domów trafiają z pełną dokumentacją miotu, wyprawką oraz informacjami dotyczącymi wychowania, żywienia i pielęgnacji.

Pragniemy, aby nasze szczenięta trafiły do pełnych miłości domów, do właścicieli świadomych swej decyzji o zakupie psa. Zakup szczenięcia z rodowodem nie zobowiązuje do wystawiania, a jest przede wszystkim gwarancją zakupu psa rasowego, po wyselekcjonowanych rodzicach o cechach typowych dla rasy. Więcej o naszych szczeniętach w dziale: "Zakup szczenięcia"

W razie jakichkolwiek pytań, służymy naszym doświadczeniem.

 

 

* Aktualne mioty * Poprzednie mioty * Zanim kupisz Goldena * Kupno szczenięcia od nas *

 

 

 

5 sierpnia 2023r. urodziły się kremowe i biszkoptowe maluchy po naszym Gustawie! Oboje rodzice wolni od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych oraz genetycznie wolni od chorób oczu. Żadne ze szczeniąt w tym miocie nie zachoruje na ichtiozę.

Zapraszamy do rezerwacji! Wszystkie szczenięta posiadają pełną dokumentację Związku Kynologicznego w Polsce (FCI). Będą do odbioru pod koniec września 2023r. pod Bydgoszczą.

 

 

Ch.Pl., Mł.Ch.Pl.
I'm Terra Antyda Happy Dancer
imp. Estonia

HD A, ED 0/0
ICT - wolny, prcd_PRA/gr_PRA1/gr_PRA2 - wolny, MD - wolny

 

 

Blue Lady Gold FCI

HD-A, ED 0/0
prcd_PRA/gr_PRA1/gr_PRA2 - wolna, NLC - wolna, MD - wolna

 

 

Rodowód szczeniąt >>>

 

 

 

 

Z końcem września 2023r. urodzą się złote maluchy Bory i Gustawa u naszych przyjaciół! Oboje rodzice wolni od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych oraz genetycznie wolni od chorób oczu. Żadne ze szczeniąt w tym miocie nie zachoruje na ichtiozę.

Zapraszamy do rezerwacji! Wszystkie szczenięta posiadają pełną dokumentację Związku Kynologicznego w Polsce (FCI). Będą do odbioru w II połowie listopada 2023r. pod Poznaniem.

 

 

Ch.Pl., Mł.Ch.Pl.
I'm Terra Antyda Happy Dancer
imp. Estonia

HD A, ED 0/0
ICT - wolny, prcd_PRA/gr_PRA1/gr_PRA2 - wolny, MD - wolny

 

 

Dakara Sen Wiktorii

HD-A, ED 0/0
prcd_PRA/gr_PRA1/gr_PRA2 - wolna

 

 

Rodowód szczeniąt >>>

 

 

 

 

Projekt i wykonanie: Webkreacje.pl.     Minimalna rozdzielczość: 1024x768.     © 2003-2010 Wszelkie prawa zastrzeżone!