Wszystkie nasze szczenięta posiadają udokumentowane pochodzenie. Maluchy odchowywane są w warunkach domowych, w stałym kontakcie z człowiekiem. Do nowych domów trafiają z pełną dokumentacją miotu, wyprawką oraz informacjami dotyczącymi wychowania, żywienia i pielęgnacji.

Pragniemy, aby nasze szczenięta trafiły do pełnych miłości domów, do właścicieli świadomych swej decyzji o zakupie psa. Zakup szczenięcia z rodowodem nie zobowiązuje do wystawiania, a jest przede wszystkim gwarancją zakupu psa rasowego, po wyselekcjonowanych rodzicach o cechach typowych dla rasy. Więcej o naszych szczeniętach w dziale: "Zakup szczenięcia"

W razie jakichkolwiek pytań, służymy naszym doświadczeniem.

 

 

* Aktualne mioty * Poprzednie mioty * Zanim kupisz Goldena * Kupno szczenięcia od nas *

 

 

 

31 października 2022r. urodziło się 11 maluchów w zaprzyjaźnionej hodowli po Kali i naszym Gustawie - jest to powtórka skojarzenia sprzed prawie 2 lat. Maluchy od kremowych po złote, bardzo wyrównane, będą do odbioru przed samymi Świętami Bożego Narodzenia. Oboje rodzice wolni od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych, z pakietem badań genetycznych oczu - żadne ze szczeniąt nie zachoruje na genetyczne choroby oczu GR_PRA1/2 ani prcd_PRA. Odbiór maluchów pod Bydgoszczą, z pełną dokumentacją Związku Kynologicznego w Polsce (FCI).

 

 

Ch.Pl., Mł.Ch.Pl.
I'm Terra Antyda Happy Dancer
imp. Estonia

HD A, ED 0/0
prcd_PRA, gr_PRA1, gr_PRA2 - wolny, ICT - wolny

 

 

Frozen Crown Anarchia Box

HD A, ED 0/0
gr_PRA1, gr_PRA2, prcd_PRA - wolna, NCL - wolna, MD - wolna

 

 

Rodowód szczeniąt >>>

 

 

 

 

 

W zaprzyjaźnionej hodowli w Kaliszu, jest gotowa do odbioru złota suczka po naszym Gustawie. Oboje rodzice wolni od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych oraz genetycznie wolni od chorób oczu. Angel urodziła się 23 lipca 2022r., ma komplet szczepień, włącznie ze wścieklizną, zatem może wyjechać także za granicę! Dokumentacja Związku Kynologicznego w Polsce (FCI). Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu ze mną!

 

 

 

 

Projekt i wykonanie: Webkreacje.pl.     Minimalna rozdzielczość: 1024x768.     © 2003-2010 Wszelkie prawa zastrzeżone!