Wszystkie nasze szczenięta posiadają udokumentowane pochodzenie. Maluchy odchowywane są w warunkach domowych, w stałym kontakcie z człowiekiem. Do nowych domów trafiają z pełną dokumentacją miotu, wyprawką oraz informacjami dotyczącymi wychowania, żywienia i pielęgnacji.

Pragniemy, aby nasze szczenięta trafiły do pełnych miłości domów, do właścicieli świadomych swej decyzji o zakupie psa. Zakup szczenięcia z rodowodem nie zobowiązuje do wystawiania, a jest przede wszystkim gwarancją zakupu psa rasowego, po wyselekcjonowanych rodzicach o cechach typowych dla rasy. Więcej o naszych szczeniętach w dziale: "Zakup szczenięcia"

W razie jakichkolwiek pytań, służymy naszym doświadczeniem.

 

 

* Aktualne mioty * Poprzednie mioty * Zanim kupisz Goldena * Kupno szczenięcia od nas *

 

 

 

w połowie marca 2023 urodzą się maluchy po naszym Gustawie, których odbiór planowany jest na końcówkę kwietnia 2023. Spodziewamy się szczeniąt od kremowych po złote, w woj. kujawsko-pomorskim oraz w centralnej Polsce, w zaprzyjaźnionych, domowych hodowlach. Pełna dokumentacja Związku Kynologicznego w Polsce (FCI). Więcej informacji wkrótce!

 

 

Z początkiem maja 2023 mamy nadzieję powitać szczenięta po naszej Shaście i Leonie! Spodziewamy się szczeniąt od kremowych po złote! Oboje rodzice pochodzą z renomowanych, angielskich hodowli. Tym samym rodzice posiadają unikatowe rodowody bogate w utytułowanych i bardzo ciekawych przodków. Oboje rodzice wolni od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych, z pakietem badań genetycznych - żadne ze szczeniąt nie zachoruje na genetyczne choroby oczu GR_PRA1/2, prcd_PRA. Maluchy będą do odbioru z końcem czerwca 2023! :) Ruszyły rezerwacje!

 

 

Ch.Pl., Mł.Ch.Pl.
Deltamore Manolito by Gaytonwood
imp. England

HD A, ED 0/0
prcd_PRA, gr_PRA1, gr_PRA2 - wolny

 

 

Gaytonwood Mamma Mia
imp. England

HD A, ED 0/0
gr_PRA1, gr_PRA2 - wolna (po rodzicach)

 

 

Rodowód szczeniąt >>>

 

 

 

 

Projekt i wykonanie: Webkreacje.pl.     Minimalna rozdzielczość: 1024x768.     © 2003-2010 Wszelkie prawa zastrzeżone!