28.12.2011 - Planujemy szczenięta!

 

 

24.12.2011 - Najlepsze życzenia dla wszystkich wielbicieli goldenów, a w szczególności naszych Przyjaciół i Właścicieli naszych szczeniąt!

 

 

03.12.2011 - Krajowa wystawa psów w Świebodzicach

Z przyjemnością zawiadamiamy o sukcesie córki Agenta! Bora Sen Wiktorii ukończyła dorosły Championat Polski!
Halinko gratulujemy!

 

 

23.10.2011 - Międzynarodowa wystawa psów w Poznaniu

Fred ponownie wystawiany przez Olkę otrzymał znowu ocenę doskonałą III i brązowy medal:)!
Tego samego dnia, Axel Vivagoldi - syn Agenta wygrał klasę otwartą i ukończył Championat Polski! Gratulujemy!

 

22.10.2011 - Międzynarodowa wystawa psów w Poznaniu

Fred wystawiany przez Olkę otrzymał ocenę doskonałą III i brązowy medal. Dziękujemy Ola!

 

21.08.2011 - Krajowa wystawa psów w Nowym Sączu

Piękny debiut Catch Me If You Can Złota Nadzieja, który wygrał klasę baby i został Najlepszym Baby w Rasie! Iwonko, gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

20.08.2011 - Krajowa wystawa psów w Piotrkowie Trybunalskim

Z dumą zawiadamiamy, że doczekaliśmy się kolejnego wyhodowanego przez nas Championa! Marley czyli Some Like It Hot ukończył Championat Polski z oceną doskonałą I, CWC i BOS! Warto dodać, ze Marley ma dopiero 23 miesiące;) Monika, gratulacje!

 

14.08.2011 - Krajowa wystawa psów w Sopocie

Córka Agenta - Chica Golden Jasmine wygrała bardzo silnie obstawioną klasę otwartą z ocenš doskonałą I i CWC. Gratulujemy!

 

13.08.2011 - Międzynarodowa wystawa psów w Sopocie

Dzień bršzowych medali :) Zaczniemy od najmłodszych, czyli Basic Instinct Złota Nadzieja (Karmel) wybitnie obiecujący III w klasie szczeniąt! Salina (Mł.Ch.Pl. Stunning Surprise Złota Nadzieja) doskonała III w klasie pośredniej. Ponadto córka Fredzia - Lafi Ministry of Sound wybitnie obiecująca II w klasie szczeniąt.


Basic Instinct Złota NadziejaMł.Ch.Pl. Stunning Surprise Złota Nadzieja

Za zdjęcia dziękujemy Ani "Karmelowej" Zielińskiej :)

 

08.08.2011 - Wyniki gr_PRA1

Otrzymaliśmy z Anglii wyniki testów DNA w kierunku nosicielstwa genu PRA u goldenów. Z przyjemnością zawiadamiamy, że nasze oba przebadane czworonogi: Fred i Sally są całkowicie czyste!

 

06.08.2011 - Krajowa wystawa psów w Legnickim Polu

Marley zdobył II lokatę w klasie pośredniej z oceną doskonałą!

 

10.07.2011 - Krajowa wystawa psów w Gdyni

Karmel czyli Basic Instinct Złota Nadzieja zdobył III miejsce z oceną wybitnie obiecującą w klasie baby! Gratulujemy!

 

12.06.2011 - Krajowa wystawa psów w Kaliszu

Wielki sukces Marleya i Moniki! Na krajowej wystawie w Kaliszu, Marley zdobył CWC, BOS, BOB i BOG!!!

Ale jestem z Was dumna:)!

 

 

05.06.2011 - Krajowa wystawa psów VIII grupy w Lesznie

Kolejny dzień w Lesznie, tym razem z odrobiną cienia pod drzewami, więc upał 30 stopni udało się przeżyć:) Salina wygrała klasę pośrednią z oceną doskonałą i kolejnym CWC. Sędziowała Jacky Mitchell z Anglii.

 

04.06.2011 - Międzynarodowa wystawa psów w Lesznie

Dawno takiego upału nie było! Mimo to, nasze goldeny dzielnie zaprezentowały się na ringu. Marley wygrał klasę pośrednią z kolejnym wnioskiem CWC - gratulacje Monika! Fred doskonały z medalem srebrnym w klasie użytkowej, a Salina doskonała z medalem brązowym w klasie pośredniej. Sędziowała Julie Simons, hodowla Messano (Anglia).

 

28.05.2011 - Krajowa wystawa psów myśliwskich w Antoninku

Dopisała pogoda, dopisało towarzystwo, no i wyniki niczego sobie:) Zacznę od najmłodszych... W klasie baby, zadebiutowały dwa psiaki z miotu B, czyli Basic Instinct Złota Nadzieja z oceną wybietnie obiecującą I i tytułem Najlepszego Baby w Rasie oraz Boogie Woogie Złota Nadzieja, z oceną wybietnie obiecującą II. Właścicielom serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję na kolejne sukcesy!

Marley - Mł.Ch.Pl. Some Like It Hot Złota Nadzieja zdobył w klasie pośredniej ocenę doskonałą I i CWC. Jest to już drugi wniosek do Championatu Polski. Salina czyli Mł.Ch.Pl. Stunning Surprise Złota Nadzieja rozpoczęła Championat Polski z oceną doskonałą I i CWC, a nasz Fred - Imperial Jazz is Friendly zadebiutował w klasie użytkowej z oceną doskonałą II.

Dziękujemy za miłe towarzystwo!

 

Basic Instinct Złota Nadzieja

 

 

Imperial Jazz is Friendly

 

 

 

 

Mł.Ch.Pl. Stunning Surprise Złota Nadzieja

 

Za zdjęcia dziękujemy Ani "Karmelowej" Zielińskiej :)

 

 

22.05.2011 - Międzynarodowa wystawa psów rasowych w Litomericach

Kolejny dzień i kolejny CAC dla Sally w klasie pośredniej. Tym razem sędziowała Singrid Holzer z Austrii - hodowla Baywatch.

 

21.05.2011 - Krajowa wystawa psów rasowych w Litomericach

Tym razem w Czechach:) Nasza Sally wystawiana w klasie pośredniej zdobyła lokatę I, oceną doskonałą i CAC. Tym samym rozpoczęła drogę do Championatu Czech! Sędziowała Beate Ting z Niemiec.

 

 

23.04.2011 - Międzynarodowa wystawa psów rasowych w Dreznie

Ta wystawa zdecydowanie należy do udanych! Piękna pogoda, bardzo fajne miejsce, ale co najważniejsze... Marley wygrał klasę pośrednią z oceną doskonałą I i VDH, a w porównaniu wywalczył res.CACIBa! Tym samym rozpoczął drogę do Championatu Niemiec! Sally w mocnej klasie pośredniej suczek, otrzymała ocenę doskonałą III.

 

16.04.2011 - Fred psem użytkowym!

Dziś na regionalnym konkursie tropowców w Dąbrówce Leśnej, Fred uzyskał dyplom III stopnia!

 

03.04.2011 - Urodziły się szczenięta!

Mamy 4 dziewczynki i 5 chłopców, z bardzo obiecującego skojarzenia. Foxy czuje się świetnie, maluchy chętnie jedzą. Niebawem kolejne zdjęcia;)

 

02/03.04.2011 - Międzynarodowa wystawa psów rasowych w Berlinie

Wywiało nas do Niemiec;) W klasie pośredniej, Sally zdobyła ocenę doskonałą z lokatą IV i piękną, zieloną rozetą. Marley doskonały, tym razem bez lokaty. Sędziował M.Godefroy (hodowla Fenwood).

 

19.03.2011 - Międzynarodowa wystawa psów rasowych w Katowicach

Mł.Ch.Pl. SOME LIKE IT HOT Złota Nadzieja, na międzynarodowej wystawie psów w Katowicach otrzymał ocenę doskonałą II i srebrny medal w klasie pośredniej. Gratulujemy!

 

12.03.2011 - Badanie oczu

Dziś przebadaliśmy Foxy, Sally i Freda w kierunku dziedzicznych chorób oczu. Cała trójka ma czyste oczka;)!

 

8.03.2011 - Miot B

Nasze maluchy są już zaszczepione, mają tatuaże i są po przeglądzie miotu. Czas szybko zleciał, niebawem trafią do nowych domów. Póki co przedstawiamy zdjęcia każdego z malców;) >>>

 

5/6.03.2011 - Krajowa wystawa psów rasowych w Jarosławiu

Córka Agenta - Donna Doria Sen Wiktorii po raz kolejny wygrała klasę pośrednią zdobywając drugi wniosek CWC!

 

19/20.02.2011 - Międzynarodowa wystawa psów rasowych w Rzeszowie

Marley (Mł.Ch.Pl. Some Like It Hot Złota Nadzieja) zdobył w klasie pośredniej ocenę doskonałą III (brązowy medal). Ponadto córka Agenta - Donna Doria Sen Wiktorii wygrała klasę pośrednią zdobywając pierwszy wniosek CWC! Tym samym rozpoczęła drogę do Championatu Polski.

 

12.02.2011 - Krajowa wystawa psów rasowych w Bydgoszczy (nocna)

Na nocnej wystawie psów w Bydgoszczy, nasza Foxy Brown Anima Candida wygrała klasę otwartą z oceną doskonałą I, CWC, a w porównaniu otrzymała tytuł Zwycięzcy!

 

Tym samym Foxy spełniła wszystkie wymogi do uzyskania CHAMPIONATU POLSKI!

 

Serdecznie dziękujemy Oli Szydłowskiej za pokazanie Foxy!

 

 

Ponadto Salina (Mł.Ch.Pl. Stunning Surprise Złota Nadzieja) zdobyła w klasie pośredniej lokatę III (brązowy medal), z oceną doskonałą, a jej miotowy brat Marley (Mł.Ch.Pl. Some Like It Hot Złota Nadzieja), również w klasie pośredniej, zdobył srebrny medal z oceną doskonałą.

 

30.01.2011 - Międzynarodowa wystawa psów rasowych w Głogowie

Mł.Ch.Pl. SOME LIKE IT HOT Złota Nadzieja, na międzynarodowej wystawie psów w Głogowie, po raz pierwszy w klasie pośredniej, zdobywa CWC, BOS i CACIB! Tym samym rozpoczął drogę do Championatu Polski i Interchampionatu!

Gratulacje Monika!

 

22.01.2011 - Narodziny miotu B!

Dziś przyszły na świat długo wyczekiwane maluchy ze skojarzenia Vesperis Virgo Vestalis x Ch.Pl. Cesarka Evening Edition!

 

19.01.2011 - Salina jest zdrowa!

Właœśnie przyszły do nas wyniki badania w kierunku dysplazji stawów biodrowych i łokciowych od Doktora Siembiedy z Wrocławia (uprawniony przez ZKwP do wpisów w rodowodzie). Chwalimy się, że Salina ma idealne stawy biodrowe i łokciowe!:)

 

powrót

 

Projekt i wykonanie: Webkreacje.pl.     Minimalna rozdzielczość: 1024x768.     © 2003-2010 Wszelkie prawa zastrzeżone!