13.12.2010 - Już niebawem urodzi się miot w naszej hodowli!

Z wielką radością informujemy, że powiodło się krycie Vesperis Virgo Vestalis i Ch.Pl. Cesarka Evening Edition! W drugiej połowie stycznia urodzą się szczenięta! Więcej o planowanym miocie >>>

 

6/7.11.2010 - 2x Międzynarodowa wystawa psów w Poznaniu

Nie wypadało się nie pokazać we własnym mieście, a więc Sally (Mł.Ch.Pl. Stunning Surprise Złota Nadzieja) wystąpiła w klasie młodzieży. W sobotę u Pana Andrzeja Stępińskiego zdobyła ocenę doskonałą, a w niedzielę w konkurencji o Młodzieżowe Zwycięstwo Polski zajęła II miejsce z oceną doskonałą i medalem srebrnym. Sędziowała Pani Zdenka Jilkova z Czech.

 

Na wystawie pokazały się również dzieci naszego Agenta, którym serdecznie gratulujemy udanych występów!

 

 

18.09.2010 - Klubowa wystawa retrieverów w Czerniejewie

Działo się dużo. Zacznijmy od tego, że wystawa zorganizowana przez nasz poznański oddział Związku Kynologicznego, a dokładniej przez nas wszystkich. Dużo pracy zaprzyjaźnionych hodowców, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik - tu ukłony dla nich, bo pracy mieli co nie miara. Miejsce piękne i sędziowie z Anglii, wieloletni hodowcy sędziowanych przez siebie ras (goldeny - Joyce i Arnold Ryders - hodowla Jaskar). Czego chcieć więcej? Ze względu na pomoc przy organizacji owej wystawy nie mogliśmy wystawić naszych psiaków. W zamian pracowałam na ringu goldenów, mogłam każdego psa dokładnie obejrzeć i usłyszeć wiele spostrzeżeń na jego temat od sędziego. Doświadczenie bezcenne, a i cenna uwaga dla wszystkich wystawiających się - mamy w Polsce całkiem niezłe goldeny!:)

W prawdzie nasze goldeny zostały w domu, ale wystawiane były nasze dzieci! I tak: Marley czyli Mł.Ch.Pl. Some Like It Hot Złota Nadzieja doskonały w klasie młodzieży, Bora Sen Wiktorii (córka Agenta) doskonała IV w klasie pośredniej i kolejna córka Agenta - Chica Golden Jasmine doskonała III w klasie otwartej. Gratulujemy!

 

17.09.2010 - Urodziny miotu S czyli najlepsze życzenia dla naszych coraz większych malców i zdjęcia z cyklu jak Sally świetuję swoje pierwsze urodziny:)

 

 

 

 

 

05.09.2010 - Wiadomość z ostatniej chwili - Międzynarodowa wystawa psów w Krakowie

Z ogromną radością informujemy, że Marley (Some Like It Hot Złota Nadzieja) wygrał klasę młodzieży z oceną doskonałą I i Zwycięstwem Młodzieży. Tym samym ukończył w wieku 11 miesięcy Młodzieżowy Championat Polski! Monika, gratulacje i wielkie dzięki za pracę z Marleyem!

 

23.08.2010 - Powiększyła się nasza psia sfora!:)

Dołączyła do nas Sally czyli Mł.Ch.Pl. Stunning Surprise Złota Nadzieja! Sally mieszka w Poznaniu ze swoją właścicielką Kasią i goldenką Rezą, które zapewniają jej każdego dnia najlepsze atrakcje;)! My jako współwłaściciele, zapewniamy jej atrakcje wystawowe;)

Więcej o Sally >>>

 

22.08.2010 - Krajowa wystawa psów w Toruniu

Sally (Mł.Ch.Pl. Stunning Surprise Złota Nadzieja) znów wygrała klasę młodzieży zdobywając ocenę doskonałą I, tytuł Zwycięzcy Młodzieży i Najlepszego Juniora w Rasie!

Sędziował Pan Tomasz Mroczek.

Tego samego dnia, odbyła się również krajowa wystaw retrieverów w Piotrkowie Trybunalskim

Marley (Some Like It Hot Złota Nadzieja) wygrał klasę młodzieży, zdobywając ocenę doskonałą I oraz tytuł Zwycięzcy Młodzieży!

Sędziowała Pani Kate Crosbie (hodowla Garbank Lislone).

 

16.08.2010 - Badania oczu u naszych pociech

W ostatni dzień naszego urlopu w Trójmieście odwiedziliśmy doktora Garncarza (również wypoczywającego:)) by przebadać oczy naszych psiaków. Przebadane zostały: Roxi - Vesperis Virgo Vestalis, Marley - Some Like It Hot Złota Nadzieja, Jimmy - Sunset Boulevard Złota Nadzieja oraz Sally - Mł.Ch.Pl. Stunning Surprise Złota Nadzieja. Z wielką radością informujemy, że wszystkie oczka są czyste!

Przy okazji wybraliśmy się w naszym psim gronie na spacer. Zdjęcia z nadmorskich szaleństw tutaj.

 

15.08.2010 - Krajowa wystawa psów VIII grupy w Sopocie

Kolejny bardzo udany dzień w Sopocie!

Marley (Some Like It Hot Złota Nadzieja) w klasie młodzieży zdobył ocenę doskonała III i brązowy medal!
Sally (Stunning Surprise Złota Nadzieja) po raz kolejny wygrała klasę młodzieży zdobywając ocenę doskonałą I, tytuł Zwycięzcy Młodzieży i Najlepszego Juniora w Rasie! Tym samym Sally w wieku niespełna 11 miesięcy spełniła wszystkie wymogi do uzyskania tytułu Młodzieżowego Championa Polski! Cieszymy się przeogromnie:)!

Ponadto dzieci naszego Agenta - Axel Vivagoldi doskonały I z CWC w klasie otwartej, Bora Sen Wiktorii doskonała II w klasie pośredniej oraz Chica Golden Jasmine doskonała III w klasie otwartej!

Sędziował Pan Krzysztof Czechowski.

 

Marley - Some Like It Hot Złota Nadzieja

 

Sally - Mł.Ch.Pl. Stunning Surprise Złota Nadzieja

 

 

14.08.2010 - Międzynarodowa wystawa psów rasowych w Sopocie

Tyle się działo, że nie wiadomo od czego zacząć:-) A więc po kolei...

Marley (Some Like It Hot Złota Nadzieja) czwarty w klasie młodzieży z oceną doskonałą!
Sally (Stunning Surprise Złota Nadzieja) w bardzo mocnej stawce wygrała klasę młodzieży zdobywając ocenę doskonałą I, tytuł Zwycięzcy Młodzieży i Najlepszego Juniora w Rasie!

Roxi (Vesperis Virgo Vestalis) doskonała III i brązowy medal w silnej klasie pośredniej!

Ponadto córki naszego Agenta - Bora Sen Wiktorii lokata IV w klasie pośredniej oraz Chica Golden Jasmine doskonała II i srebrny medal w klasie otwartej!

Sędziowała Pani Elena Kruus z Estonii.

 

 

Marley - Some Like It Hot Złota Nadzieja

 

 

Sally - Stunning Surprise Złota Nadzieja

 

 

Roxi - Vesperis Virgo Vestalis

 

 

08.08.2010 - Krajowa wystawa psów rasowych w Legnicy

Dobra passa Marleya (Some Like It Hot Złota Nadzieja)! Dziś po raz kolejny wygrał klasę młodzieży z oceną doskonałą I, Zwycięstwem Młodzieży i tytułem Najlepszego Juniora w Rasie!

Sędziowała Pani Krystyna Sajnóg.

 

07.08.2010 - Krajowa wystawa psów myśliwskich w Legnicy

Marley (Some Like It Hot Złota Nadzieja) po raz kolejny wygrał klasę młodzieży z oceną doskonałą I, tytułem Zwycięzcy Młodzieży, dodatkowo jeszcze Najlepszym Juniorem w Rasie:)! To już drugie wniosek Marleya do Młodzieżowego Championatu Polski!

Sędziował Pan Siejkowski.

 

25.07.2010 - Krajowa wystawa psów rasowych w Koszalinie

Fred (Imperial Jazz is Friendly) wystawiany w klasie otwartej zdobył ocenę doskonałą II i srebrny medal.
Roxi (Vesperis Virgo Vestalis) doskonała II i srebrny medal w klasie pośredniej!
Sally (Stunning Surprise Złota Nadzieja) rozpoczęła Młodzieżowy Championat Polski zdobywając ocenę doskonałą I oraz tytuł Zwycięzcy Młodzieży!

Sędziowała Pani Elżbieta Sobieszczańska.

 

Roxi - Vesperis Virgo Vestalis

 

Sally - Stunning Surprise Złota Nadzieja

 

Tego samego dnia, odbyła się również krajowa wystawa psów rasowych w Będzinie

Marley (Some Like It Hot Złota Nadzieja) wygrał tam w silnej stawce klasę młodzieży, zdobywając ocenę doskonałą I oraz tytuł Zwycięzcy Młodzieży! Tym samym, podobnie jak siostra, rozpoczął Młodzieżowy Championat Polski!

Sędziował Pan Andrzej Stępiński (hodowla Oligarchia).

 

 

28.06.2010 - Ósme urodziny Agenta!

 

20.06.2010 - Międzynarodowa wystawa psów rasowych w Szczecinie

Marley (Some Like It Hot Złota Nadzieja) zadebiutował w klasie młodzieży, zdobywając ocenę doskonałą, lokatę III i brązowy medal! Moniko, gratulujemy i czekamy na więcej:)!

 

07.06.2010 - Międzynarodowa wystawa psów rasowych w Lesznie

Sally (Stunning Surprise Złota Nadzieja) zdobyła w klasie szczeniąt lokatę III i ocenę wybitnie obiecującą. Kasiu, gratulujemy!

Córka Agenta - Bora Sen Wiktorii, występując w klasie pośredniej dostała ocenę doskonałą, lokatę III i brązowy medal. Gratulacje!

 

29.05.2010 - Krajowa wystawa psów myśliwskich podlegających próbom pracy w Antoninku

Fred (Imperial Jazz is Friendly) wystawiany w klasie otwartej zdobył ocenę doskonałą I, złoty medal, CWC i tytuł Zwycięzcy!
Roxi (Vesperis Virgo Vestalis) doskonała III w klasie młodzieży!
I nasi najmłodsi... Bardzo udany debiut Sally (Stunning Surprise Złota Nadzieja) - wybitnie obiecująca I, Najlepsze Szczenię w Rasie i III BIS Szczeniąt!

Oraz nasz "stary wyjadacz" Marley czyli Some Like It Hot Złota Nadzieja - wybitnie obiecujący I w klasie szczeniąt (psy), w porównaniu o Najlepsze Szczenię w Rasie ustąpił siostrze;)
Kasiu, Moniko... Dziękuję Wam za przyjazd, wystawienie maluchów (zresztą już całkiem dużych:-) i przemiły dzień!:)

 

     

IMPERIAL JAZZ is Friendly - fot. Jagna Sobierajewicz

 

 

Sally na podium BIS Puppy.

 

Psia rodzinka w komplecie. Od lewej: Roxi, Marley, Fred i Sally.

Więcej zdjęć z Antoninka >>>

 

08.05.2010 - Krajowa wystawa Golden Retrieverów w Świerklańcu

Marley (Some Like It Hot Złota Nadzieja) wygrał silnie obstawioną klasę szczeniąt, a w porównaniu otrzymał tytuł Najlepszego Szczenięcia w Rasie, i tym samym Najlepszego Szczenięcia Wystawy! Sędziowała Pani Lynn Hennessy (hodowla Ritzilyn). Gratulujemy!

 

 

28.03.2010 - Międzynarodowa wystawa psów rasowych w Katowicach

Udany debiut Marleya (Some Like It Hot Złota Nadzieja)! Wygrał klasę szczeniąt z oceną wybitnie obiecującą, a w porównaniu z suką zdobył tytuł Najlepszego Szczenięta w Rasie! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

 

powrót

 

Projekt i wykonanie: Webkreacje.pl.     Minimalna rozdzielczość: 1024x768.     © 2003-2010 Wszelkie prawa zastrzeżone!